Barbora Hlaváčová

FIREMNÍ KOUČINK | MOTIVACE | KARIÉRA
Certifikace:
MŠMT Coaching World (ICF)
Životní priority:
Krmit svůj mozek pozitivními věcmi | Knihy a vzdělávání | Sport
Jazyk:
Čeština
Místo působení:
severní Čechy, Praha, Plzeň, online
Cena:
2500 Kč/ sezení
Cena za firemní koučink:
dle rozsahu zakázky
Kouč

"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života"

Ke koučování jsem se dostala procesem práce s lidmi v mém druhém ,,domově,, a tím je finančnictví. Více jak 13 let s lidmi řeším jejich životy nejen po té finanční stránce. To mě přivedlo na myšlenku stát se certifikovaným odborníkem v oblasti koučování.

Sama jsem si prošla procesem psychoterapií a mentorování v tématech vztahů, seberozvoje, nastavení pozitivního mindsetu, leadershipu, timemanagementu aj. Člověk se učí celý život, takže mým cílem je ukázat lidem, jak relativně málo stačí k tomu, abychom krmily svůj mozek správnými věcmi, které se na první dobrou mohou zdát těžké, ale i v tomto případě platí, že cesta je cíl.

Miluju ten pocit, když ještě vidím ten progres na každém jedinci a věřím, že se dostáváme do fáze, kdy tak jako máme svého obvoďáka, by měl mít každý svého osobního kouče.

Zaměření

Firemní koučink
100%
Kariéra
100%
Motivace
100%

Vzdělání a certifikace

  • MŠMT v Coaching World

Reference

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.