Lenka Kellnerová

VZTAHY | SEBELÁSKA | OSOBNOSTNÍ HYPE
Certifikace:
AKOR
Životní priority:
Péče o vnitřní svět | Respektující vztahy | Tanec a pohyb
Jazyk:
Čeština
Místo působení:
Brno, online
Cena:
2000 Kč / sezení
Cena za firemní koučink:
dle rozsahu zakázky
Kouč

"Nejdříve změňte sami sebe a pak se bude měnit svět kolem vás."

Jsem certifikovaná koučka a poskytuji individuální sezení v oblasti osobního rozvoje a mezilidských vztahůPomáhám vám, klientům, kteří chcete změnit svůj přístup, postoj nebo vztahy. Chcete pochopit, proč se vám dějí některé věci a jak můžete do svého života začlenit nové návyky, které povedou k efektivní komunikaci a radostnějšímu prožívání života.  Možná přemýšlíte, proč se nemůžete pohnout z místa a co je to, co vás brzdí. Společně se podíváme na vaše potřeby, hodnoty a také na to, co vás posunuje a motivuje.
 
Koučink je pro mě metoda, která umí urychlit řešení věcí v našich životech tak, abychom žili kvalitnější, spokojenější a radostnější život. 
Ve své práci a přístupu propojuji své silné stránky uměleckého nadhledu a citlivého vnímání lidské podstaty. Umím zahlédnout krásu celku a podpořit k jeho uvědomování a naplňování. Umožňuji vám tak růst laskavým přijetím a zaintegrováním všech stránek vašeho potenciálu. 
 
Jako výsledek naší spolupráce moji klienti uvádějí, že cítí úlevu a příval nové energie, protože pochopili a zpracovali své původní uvažování i jednání. Daří se jim trvalé změny v přístupu k sobě. Toto vše má za následek vědomější prožívání života, nadhled, větší klid a umění rozhodování v souladu se svým životním záměrem.
 
Těším se na čas, který spolu strávíme!

Zaměření

Asertivní komunikace
0%
Umění objevovat a nastavovat hranice
0%
Porozumění vlastním emocím
0%

Vzdělání a certifikace

  • Kouč osobního rozvoje podle vyhlášky od MŠMT
  • Kouč osobního rozvoje 1. stupeň, AKOR
  • Kouč osobního rozvoje 2. stupeň, AKOR
  • Certifikát Osobní talent – odemykání skrytého potenciálu, AKOR

Reference

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

STÁLE HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.