Markéta Venclová

VZTAHY | KARIÉRA | FIREMNÍ KOUČINK
Certifikace:
ICF
Životní priority:
Rodina | Seberozvoj | Příroda
Jazyk:
Čeština
Místo působení:
Královéhradecký kraj, online
Cena:
1500 Kč / sezení
Cena za firemní koučink:
dle rozsahu zakázky
Kouč

"Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu."

Za posledních pár let, jsem přečetla spoustu knih o seberozvoji, účastnila se řady seminářů a kurzů. Koučování bylo pro mě jeden z mnoha kroků na cestě za hledáním štěstí. Zpočátku jsem  tomu nechtěla věřit a chtěla jsem jen vyzkoušet, jestli to vůbec funguje a jak. Sama jsem zjistila nejen že to funguje, ale také je to nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak nastolit pozitivní změny v životě. Koučování mi do života přineslo nové obzory, radost a vyrovnanost. Nyní jsem sama koučkou. 

Baví mě učit se nové věci a naplňuje mě pomáhat ostatním žít svůj život jako smysluplnou a zábavnou hru. Klient je pro mne parťák, kterému pomáhám dovést ho k jeho cílům tím, že aktivně naslouchám, rozšiřuji mu uvědomění a inspiruji ho. Vycházím z toho, že každý je tím nejlepším expertem na svůj vlastní život a své odpovědi má sám v sobě. Já mu je pomáhám objevovat a učit se jak hledat příležitosti ve výzvách, překonávat překážky a jak vnést radost a hravost do všech aktivit. 

Chceš udělat změnu a nevíš jak? Nebo si myslíš, že máš vše, ale štěstí se nedostavuje? Toužíš po tom dosahovat svých cílů jednodušeji? Pojď si objednat koučovací lekci ať zjistíme, jestli a jak ti mohu pomoci.

Zaměření

Kariéra
0%
Rodina
0%
Životní role
0%

Vzdělání a certifikace

  • Základní koučovací dovednosti, Couchville, s.r.o.
  • Metoda Život jako hra – level 1, Couchville, s.r.o.

Reference

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.