Nikola Swaczynová

KARIÉRA | FIREMNÍ KOUČINK | OSOBNOSTNÍ HYPE
Odkoučované hodiny:
150+
Certifikace:
ICF
Životní priority:
Seberozvoj | Kreativita | Motivace
Jazyk:
Čeština
Místo působení:
Karviná, Ostrava a okolí, online
Cena:
1500 Kč / sezení
Cena za firemní koučink:
dle rozsahu zakázky
Kouč

"Každá ztráta vede k budoucímu úspěchu."

Od HR a marketingu ke koučování – Od tlaku na výkon k lehkosti. – S neustálou touhou rozvíjet a posouvat nejen sama sebe.

Práce v marketingu mi dala prostor ukázat svou kreativitu, kterou využívám dodnes. HR mě naučilo, jak skvělé je vytvářet příjemné pracovní prostředí a jak správně využít potenciál zaměstnanců k lepším výsledkům a jejich spokojenosti.

Miluji práci s lidmi a nejlepší na tom všem je, když společně vidíme pokroky, které jsme dokázali. To mě přivedlo ke koučování, kde jsem si i já sama sobě dovolila otevřít dveře a rozvíjet svůj potenciál, který cítím v oblasti práce s lidmi.

Jsem empatická, cílevědomá a zakládám si na myšlence, že každá ztráta vede k budoucímu úspěchu. Díky tomu jsem dnes tady. Díky nezdarům, se kterými jsem se potýkala nejen při studiu vysoké školy, v práci, ale i v osobním životě, jsem se dostala až sem.

Po dokončení vysoké školy mě má touha po neustálém seberozvoji nenechala chladnou, a proto pokračuji ve studiu MBA se zaměřením na management soft skills. To vše díky tomu, že jsem se dokázala na své nezdary podívat z nadhledu a pochopila jsem, že se mi tak otevírají jiné a lepší dveře.

Zkušenost mi ukázala, že se můžeme dostat přesně tam, kam chceme. Jen je důležité neztratit touhu a otevřenou mysl, která nás s chutí na sobě neustále pracovat dovede až do cíle.

Zaměření

Kariéra
0%
Seberozvoj
0%
Time management, priority, delegování
0%

Vzdělání a certifikace

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru Mezinárodní obchod (Bc.), Metropolitní univerzita Praha
    a Podniková ekonomika a management – Marketing a obchod (Ing.) Slezská univerzita v Opavě – Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné
  • Master of Business Administration – Management Soft skills, Business Institut EDU
  • Metoda Život Jako Hra – Coachville
  • Základy koučovacích dovedností ŽJH – Coachville
  • Absolvování kurzu – Jak koučovat svůj tým i jednotlivce – Koučink v manažérské praxi.

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.