Šárka Smrčková

KARIÉRA | MOTIVACE | OSOBNOSTNÍ HYPE
Certifikace:
Axia Management Academy (ICF)
Životní priority:
Smysluplnost | Osobní růst | Svoboda
Jazyk:
Čeština | Angličtina
Místo působení:
Praha, online
Cena:
1200 Kč / sezení
Kouč

"Dovolte si v životě skutečně zářit."

Jako kariérní a osobní koučka Vám pomůžu žít šťastný a naplněný život tak, aby byl v souladu s Vašimi hodnotami, prioritami a silnými stránkami. Budu Vám průvodcem v životních situacích, ve kterých se sami neumíte pohnout dál. Budu Vás provázet, fandit Vám a podporovat Vás na Vaší cestě.

Věřím, že každý je odborníkem na svůj vlastní život a má v sobě odpovědi na všechny své otázky. Jen občas potřebuje na určité situace nahlédnout z jiného úhlu a posvítit tam, kam se sám ještě nedíval.

Naplňuje mě, když vidím, jak mi klient rozkvétá před očima, začíná zářit a dělá ve svém životě kroky, vedoucí k větší spokojenosti. Hlavními hodnotami se kterými pracuji jsou autenticita, rozvinutí vlastního potenciálu a životní balanc.

Zaměření

kariérní změny
0%
podnikatelský směr
0%
motivace
0%

Vzdělání a certifikace

  • Axia Management Academy – Profesionální koučování (ICF)
  • Teesside University – BA (Hons) International Business Management

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

STÁLE HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.