Tereza Lešková

FIREMNÍ KOUČINK | VZTAHY | OSOBNÍ HYPE
Odkoučované hodiny:
200+
Certifikace:
Škola koučů Lucie Konigové
Životní priority:
Smích|Vztahy|Příroda
Jazyk:
Čeština
Místo působení:
Hradec Králové, online
Cena:
2500 Kč / sezení
Cena za firemní koučink:
dle rozsahu zakázky
Kouč

"Náš život je takový, jaký ho učiní naše myšlenky. Nejsme naše myšlenky. Jsme o mnohem víc a můžeme své myšlení změnit. "

Nejsem jen kouč, který mluví a nečiní, držím se hesla “Život, který žijeme, je “škola, kterou učíme.” Tedy i můj příběh začal v koučinkovém křesle, kdy jsem po rozvodu chtěla začít nový život, ale nešlo to. Nesla jsem si s sebou spousty vzorců chování, které bylo třeba najít a opravit (např. spokojenost druhých je pro mě důležitější než já). Až u kouče jsem našla to, co jsem hledala. Otázky na moje PROČ? se mi to děje zase a znova. Vyzkoušela jsem na sobě všechny techniky, pracovala na sobě až se začaly věci v mém životě měnit. Postupně si mne našla i neurověda, která mi pomohla pochopit jak náš mozek funguje a jak s ním pracovat. Díky tomu dokážu svým klientům pomoct, stát se tvůrci svých myšlenek, čelit svým strachům a zvládat lépe situace, kdy se naše emoce dostávají mimo naši kontrolu. 

V mé profesní dráze jsme byla jiná, zde mi sebevědomí moc nechybělo, věřila jsem si a vždy jsem používala selský rozum. Byla jsme upřímná a přirozeně jsem dokázala komunikovat a motivovat lidi kolem sebe. Už v brzkém věku jsem vedla týmy obchodníků a pracovala na manažerských pozicích např. v O2, Vodafone nebo v ČSOB. Hodně mi to dalo, ale také vzalo. V ČSOB jsem již za sebou měla školu pro kouče a víc jsem si uvědomovala, jak je důležité, aby manažer nebyl jen manažer, ale gramotný leader. Leader, který umí vést, motivovat, zná svůj tým, má vizi, umí ji předat a hlavně je sám inspirací. Velmi brzy jsem viděla svoji výhodu, být leader a kouč. Vyzkoušela jsem si i současně roli interního kouče, lektora a nabyla jsem i cenné zkušenosti s koučováním v korporaci. Bohužel jsem, ale neodpočívala mentálně, nereagovala jsem na svoji tělo, které hlásilo únavu až se dostavila chronická nespavost a já téměř vyhořela. Restart byl náročný. Pochopila jsem, že to není moje cesta a z korporace vědomě odešla. 

Nyní už se věnuji koučovací praxi naplno. Mým cílem je pomáhat lidem s tím co umím, baví mě to a dává mi to smysl. Pracuji s klienty, kteří se chtějí stát tvůrci svého života a kteří chtějí opustit roli oběti a kráčet vzpřímeně svojí cestou.

Zaměření

SEBEHODNOTA/SEBEVĚDOMÍ
100%
VZTAHOVÁ A PÁROVÁ KOMUNIKACE
100%
MENTÁLNÍ TRÉNINK/NÁVYKY
100%

Vzdělání a certifikace

  • Akreditovaný výcvik Škola koučů Lucie Konigové – Kouč pro osobní a profesní praxi
  • Nástavbový program škola Lucie Konigové – Kouč Profesional
  • Odemykání lidského potenciálu – Jan Muhlfeit
  • Semináře Seberozvoj s mozkem – Janka Chudlíková

Reference

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.