Veronika Procházková

VZTAHY | FIREMNÍ KOUČINK | SEBELÁSKA
Odkoučované hodiny:
400+
Certifikace:
ICF
Životní priority:
Harmonie | Vztahy | Být prioritou sama sobě
Jazyk:
Čeština | Angličtina
Místo působení:
Brno a online
Cena:
od 2000 Kč / sezení
Cena za firemní koučink:
dle rozsahu zakázky
Kouč

Sezení v češtině

Sezení v angličtině

"Nic neočekávej a buď připravena na vše!"

Ke koučování jsem se dostala vlastně úplně náhodou. Několik let nazpět jsem psala motivační blog na Instagramu. Možná spíš sama pro sebe, abych viděla svůj život tak trochu s nadhledem a zvenčí a připomínala si, jak daleký kus cesty jsem už ušla. Zjistila jsem, že mé krátké texty s fotografiemi oslovují lidi po celém světě a některým dodávají odvahu žít své sny nebo překonávat těžké životní situace. Jedním z pravidelných čtenářů mých příspěvků byl i můj kanadský kamarád a kouč Roland. Často mi psal, že mu moje příběhy a myšlenky dávají smysl a jednoho dne se mne zeptal: ”A co kdybys zkusila lidem pomáhat přímo jako koučka? Myslíš, že by se ti to líbilo?” A tak jsem si začala o koučování zjišťovat podrobnosti, zapsala se na první kurz Život jako hra a jak to dopadlo, už asi tušíte. Za nápad mého kamaráda jsem vděčná dodnes.

Zaměření

Komunikace
0%
sebeláska
0%
efektivita
0%

Vzdělání a certifikace

  • Koučovací výcvik u Život jako hra – ICF

Reference

Sezení v češtině

Sezení v angličtině

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.